SEO Fiyatları

Sağlam Sosyal Medya sizlere SEO PAKETLERİ satın alma hizmetini sorunsuz ve sınırsız bir şekilde sağlamaktadır.

Peki ne işe yarar Arama motoru optimizasyonu (SEO Paketleri) satın alma işlemi?

 • Bu sayfada SEO PaketleriSEO FiyatlarıSEO Hizmeti Ücretleri Sorularınıza yanıt bulacaksınız 🙂
 • Daha güvenilir ve üst sıralamada bir site olarak görünmenizi sağlar..??
 • Siteniz çok kişi tarafından ziyaret edilir.?‍♂️
 • İnsanlara hitap eden tarza sahip bir site olarak görünmenizi sağlar.
 • Aktif bir websiteye sahip olduğunuzu gösterir.?
 • Google’da öne çıkma üst sıralara tırmanma şansınızı arttırır. ☑️
 • Google’da istediğiniz anahtar kelimelerde öne çıkma yolunda verimli bir adım atmış olursunuz??
 • Sitenize Giren Kişide bir imaj bırakır 🙂

Sağlam Sosyal medyadan satın alabileceğiniz Google SEO Fiyatları satın alma işlemi gerçek ve global çapta backlinklerden oluşmaktadır türk ve yabancı backlink seçim hakkı size kalmıştır siz hangi ürünü tercih ederseniz siparişiniz o servisten işleme alınmaktadır..

2021 SEO Paketi Fiyatları

2021 Edu/GOV Backlink Paketi Fiyatları

2021 Tanıtım Yazısı Paketi Fiyatları

2021 Türk Forum Tanıtım Paketi Fiyatları

2021 Global Backlink Paketi Fiyatları

İzmir SEO Fiyatları

SEO Fiyatları herkesin merak etmiş olduğu konulardan. Bir seo uzmanı yada bir seo firması ile çalışmak isteyen, büyüklü küçüklü her boyutta firma yada ferdin aklına ilk gelen sorular aşağı yukarı şu şekildedir :

Seo fiyatları hangi aralıkta ?
Bütçem seo çalışması fiyatları için uygun mu ?
Yapılan Seo çalışmasının geri dönüşü ne kadar bir süreç alacak ?
Seo çalışması maliyeti , meydana getirilen yatırımı kurtarıp kazanca dönüşecek mi ?
Seo Fiyatları 2021 senesinde artacak mı ? ( $ oldu 8 TL ?)
SEO Paketi satın almalı mıyım ?
SEO Paket Fiyatları ile SEO Hizmeti Fiyatları aynı şey mi ?

Özellikle piyasaların dip yaptığı, şirket sahipleri için internetten gelen ek müşterilerin her birinin çok önemli olduğu sadece bütçelerin de bir fazlaca olduğu son aylarda bu sorular firma sahiplerinin akıllarındaki sorular, bunu yaşayarak görüyorum. Öncelikle üst kısımdaki seo fiyatları 2021 tablomda kendi çalışmalarımın içeriğini ve fiyatlandırmasını yapmış oldum. Tablodan sonraki bölümlerde ise seo hizmeti fiyatları detaylarını bulacak, çalışma seçimim ile ilgili bilgiler okuyacaksınız.

Önemli Notlar :

 • Paketlerdeki seo fiyatları tek seferlik ödemede geçerlidir, dilerseniz , aylık yıllık şeklinde indirimli anlaşmalar sağlanabilir.
 • SEO Paket Fiyatları sadece 1 site için geçerlidir.
 • Üst seviye zorluğa sahip kelimelerde geçerli değildir.
 • SEO Fiyatlarına KDV Dahil değildir.
 • 1’den fazla websiteniz bulunuyor ve hepsine ayrı ayrı çalışma yaptırmak istiyorsanız lütfen whatsaap üzerinden irtibada geçerek fiyat alınız.
 • Kesinlikle ilk sıra garantisi verilmemektedir. Ancak nihai amacın google ilk sıra olduğunu, çalışmalarımıda anahtar kelimelerin en az %70’sinde bu başarıyı yakaladığımızıda belirtelim.

Başlangıç SEO Paketi

Başlangıç paketi, yayında bir sitesi bulunan ancak henüz websitesi için hiç çalışma yapmamış, veya websitesini henüz yaptırmış ve SEO çalışması yaptırmamış , çok yüksek rekabeti olmayan sektörlere yönelik website sahipleri için uygundur. Sitenin o anki durumu, teknik altyapısı incelenir, yol haritası çıkarılır, ana anahtar kelimeler çıkarılır ve çalışmaya başlanır. Dikkat edilmesi gereken husus, bu hizmet paketinde içerik desteği yoktur, içerikler tarafınızdan beklenmektedir. Ana anahtar kelime sayısı  maximum 5’tir. Minimum çalışma süresi 3 aydır. Başlangıç Paketi Seo fiyatları üzerinde 3 aylık peşin ödemelerde %25 indirim sağlanmaktadır.

Kurumsal SEO Paketi

Kurumsal Seo paketi, hizmet veya ürün sayısı çok fazla olmayan, orta rekabetli sektörlerdeki kurumsal firmalar için mükemmel bir seo hizmeti paketidir. Kurumsal Seo Paketi’nde Başlangıç Paketi’ne ek olarak içerik desteği hizmeti de bulunmaktadır. Kurumsal Seo Çalışmalar’ında websitesinde içerik mevcutsa içerikler çok daha kaliteli içerikler ile güncellenir, yoksa içerik üretilir. Blog desteği ve blog içerik desteği bulunmaktadır. Ayrıca lokal seo ve google maps desteği de verilmektedir.Ana anahtar kelime sayısı  maximum 5’tir. Minimum çalışma süresi 3 aydır. Kurumsal Seo Paketi Seo fiyatları üzerinde 3 aylık peşin ödemelerde %20 indirim sağlanmaktadır.